Слухати

Вибори у Британії: порахували результати у 649 округах, лишився один  / Новини на Громадському радіо

Вибори у Британії: порахували результати у 649 округах, лишився один

09 червня 2017 - 13:12
Про це громадському радіо повідомила журналістка Катерина Хінкулова

За її словами, наразі порахували результати у 649 округах.

«Тобто залишається лише один округ. Це один з районів Лондона. Там вже двічі перераховували голоси», — сказала Катерина Хінкулова.

Як повідомила журналістка, в останньому виборчому округу консерватори просто відмовляються приймати свою поразку і вимагають перерахунку голосів, хоча всім очевидно, що вони там програли так само. 

З урахуванням результатів голосування на останньому окрузі, консерватори матимуть 318 місць у парламенті. Вони втратили 12 депутатських мандатів. 

«В принципі, це не дуже велика втрата. Але беручи до уваги те, що вони розраховували дістати понад 100 нових депутатських місць, для них це дуже катастрофічний результат», — зазначила Хінкулова. 

Отже, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, за підсумками дострокових виборів, переобрана в парламент. Партія Терези Мей отримає 318 місць в палаті громад з 650, при цьому для для збереження абсолютної більшості  необхідно 322 місця. 

Нагадаємо, екс-очільниця української служби BBC, докторка Елізабет Робсон  розповіла Громадському радіо, які є шляхи для виходу Британії з політичної кризи

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+