Слухати

Бойовики не допустили СММ ОБСЄ до Старомихайлівкі, що неподалік від Донецька / Новини на Громадському радіо

Бойовики не допустили СММ ОБСЄ до Старомихайлівкі, що неподалік від Донецька

10 червня 2017 - 10:22
Також озброєні чоловіки зупинили патруль місії на блокпосту біля смт Оленівка

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) заявляє, що бойовики «ДНР» чотири рази не пропустили спостерігачів в селище Старомихайловка.

Про це йдеться в звіті місії, оприлюдненій на сайті ОБСЄ.

«У чотирьох окремих випадках озброєні чоловіки зупинили патруль СММ на блокпосту в підконтрольному«ДНР» смт Старомихайлівка (15 км на захід від Донецька) і не дозволили проїхати в селище. Місія поінформувала про це СЦКК «, — йдеться в звіті.

Також повідомляється, що «озброєні чоловіки зупинили патруль місії на блокпосту в підконтрольному «ДНР» смт Оленівка (23 км на південний захід від Донецька) і оглянули салони автомобілів СММ».

Разом з тим, спостерігачі заявляють, що протягом майже години озброєний чоловік не пропускав членів патруля місії до одного з місць розміщення відведеного озброєння на території, підконтрольній бойовикам «ЛНР». 

Також СММ констатувала збільшення кількості порушення режиму припинення вогню в Донецькій області (зокрема 573 вибухи), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, коли, серед іншого, було зафіксовано 250 вибухів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+