Слухати

 Чому в НАБУ вийшло, а у НАЗК — ні? Пояснює член НАЗК / Новини на Громадському радіо

Чому в НАБУ вийшло, а у НАЗК — ні? Пояснює член НАЗК

10 червня 2017 - 10:41
За словами члена НАЗК Руслана Рябошапки, з НАЗК працювали над тим, щоб не вийшло, з самого початку

«Склад НАЗК було сформовано так, щоб він не працював. З НАБУ, мабуть, було втрачено ініціативу з боку влади, вдалося призначити людину, яка була рівновіддалена від бізнесових і політичних еліт», — сказав Руслан Рябошапка в ефірі Громадського радіо.

Також член НАЗК зазначив, що проблема НАЗК — це проблема чотирьох людей, які не можуть домовитися. «Іноді мені здається, що наші колеги не вільні у прийнятті своїх рішень. Якби це були їхні рішення, ми могли би домовитися. Оскільки вони не є суб’єктами прийняття цих рішень, то домовлятися з ними неможливо», — підсумував він.

Нагадаємо, член Нацагенції з запобігання корупції Руслан Рябошапка 8 червня подав у відставку. Про причини свого рішення він розповів в ефірі Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+