Слухати

Донецька фільтрувальна станція вже працює. Вода пішла на Авдіївку

10 червня 2017 - 14:42 74
Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський

За його словами, міські резервуари наповнюються водою. «До завтрашнього ранку вода буде в кранах у помешканнях», — зазначив голова Донецької ВЦА.

Воду в п’ять районів Донецької області, які кілька днів залишаються без водопостачання, планують подати з 22 годин. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

Як раніше зазначали у Державній службі з надзвичайних ситуацій, станом на сьому ранку 10 червня Авдіївка залишається без газопостачання, оскільки 7 червня під час обстрілів міста пошкодило підземний газопровід, а ремонт неможливий у зв’язку із небезпекою для працівників.

Окрім того, у ДСНС сказали, що через припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону без постійного водопостачання залишились 5 районів Донеччини.

Насосна станція першого підйому Південнодонбаського водогону забезпечує водою три фільтрувальні станції на підконтрольній території: Карлівську (с. Карлівка), Великоанадольську (м. Волноваха) та Старокримську (м. Маріуполь).

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+