Слухати

КМДА почала шукати заміну «Київенерго» у Фінлядії

10 червня 2017 - 15:41
Фінська енергетична компанія Fortum працює в скандинавських і балтійських країнах, а також у Польщі
КМДА почала шукати заміну «Київенерго» у Фінлядії / Новини на Громадському радіо

У Гельсінкі (Фінляндія) пройшла зустріч заступника голови КМДА Петра Пантелєєва з віце-президентом фінської енергетичної компанії Fortum Хейкі Андерсоном. Сторони обговорили перспективи подальшого управління енергокомплексом Києва у зв’язку з завершенням угоди столиці з ПАТ «Київенерго». Про це повідомляється на сайті КМДА.

«Для нас дуже цінний досвід муніципального управління теплоенергетичного комплексу. Зараз українська столиця знаходиться на стадії стратегічних змін, оскільки завершується угода, яка діяла більше 16 років. Тому дуже важливо врахувати і попередити всі можливі ризики перехідного етапу. Переконаний, що практики наших фінських колег істотно допоможуть нам в цьому «, — сказав Пантелєєв.

Заступник голови КМДА зазначив, що КМДА та Fortum розглядають можливість співпраці, як на короткострокову, так і на довгострокову перспективіу.

Зазначимо, Fortum — це фінська державна енергетична компанія, яка працює з 1998 році. Це одна із найбільших європейських постачальників теплової та електричної енергії. Підприємство здійснює діяльність в скандинавських і балтійських країнах, а також у Польщі.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», народний депутат Мустафі Найєм звинуватив Кличка у невиконанні власних обіцянок. Зокрема, він наголосив, що Кличко заявляв про неможливість продовження співпраці із неефективним «Київенерго», втім не робить нічого для пошуку нових підрядників чи інвесторів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+