Слухати

Межигір'яфест визначив кращих журналістів-розслідувальників України

10 червня 2017 - 20:24
Фестиваль обрав кращі розслідування цього року

Переможницею Національної премії журналістських розслідувань та спеціальних репортажів на Межигір’яфесті отримала Аліса Юрченко за роботу „Донька Держспецзв’язку відмовляється провести експертизу сертифіката на ключ, який містить ім’я Рябошапки та фейковий ІПН.

tkach_yurchenko_wp_20 170 610_19_45_26_pro.jpg

Михайло Ткач і Аліна Юрченко // Громадське радіо
Михайло Ткач і Аліна Юрченко
Громадське радіо
Про це у своєму twitter повідомив головний редактор «Громадського радіо»  Кирило Лукеренко, котрий був присутній на церемонії нагородження. 

Нагородою «Української правди» імені Павла Шеремета «За любов до професії» був відзначений Михайло Ткач. Він також отримав спеціальну відзнаку Національного конкурсу журналістських розслідувань.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», ім’я Павла Шеремета внесли у Меморіал у Вашингтоні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+