Слухати

Ночью в Донецке восстановится водоснабжение / Новини на Громадському радіо

Ночью в Донецке восстановится водоснабжение

10 червня 2017 - 18:09
Об этом сообщает министр регионального развития

Водоснабжение жителям пяти районов Донецкой области, которые на протяжении нескольких дней остаются без воды, планируют возобновить сегодня ночью. Об этом в своем Twitter написал министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко. 

По данным министра, по состоянию на 12.30 сегодняшнего дня восстановлена работа насосной станции первого подъема Южнодонбасского водогона.

Как ранее сообщало «Громадское радио», Донецька фільтрувальна станція вже працює. Вода пішла на Авдіївку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+