Слухати

Поліція і Нацгвардія взаємодіють в Бесарабії, щоб зменшити кількість розбійних нападів  / Новини на Громадському радіо

Поліція і Нацгвардія взаємодіють в Бесарабії, щоб зменшити кількість розбійних нападів

10 червня 2017 - 13:49
У поліції зазначили, що у регіоні гостро стоїть питання прихованого сепаратизму

 

 10 червня, інспектуючи у рамках робочого візиту на Одещину військову частину 3012 Південного територіального управління Нацгвардії у Болграді міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що від взаємодії поліцейскьких і Гвардійських підрозділів залежіть ситуація у Бессарабії.

Ознайомившись із взаємодією підрозділів Нацполіції та Нацгвардії, глава МВС і підкреслив, що це класичний приклад застосування принципу «Community Policing». «У цьому випадку він полягає у дієвій взаємодії поліцейських з військовослужбовцями, проведення спільних заходів, як з охорони публічного порядку та безпеки, так і з профілактичної роботи з населенням», – сказав Арсен Аваков і додав, що від цієї взаємодії залежить ситуація у Бессарабії.

Як повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв, база спільної дислокації поліцейських і гвардійців у військовій частині 3012 НГУ – є пілотним проектом. І регіон для запуску цього нововведення обраний не випадково, адже ситуація зі збільшенням розбійних нападів в Бессарабії викликає занепокоєння керівництва Нацполіції і МВС.

Своєю чергою начальник поліції Одеської області Дмитро Головін підкреслив, що у регіоні гостро стоїть питання прихованого сепаратизму, тому правоохоронці повинні докласти зусиль, щоб тримати ситуацію під контролем і довести, що Бессарабія – це українська територія, а Болград – українське місто.

Нагадаємо, 9 червня Міністерство закордонних справ України  висловило занепокоєнесть спробами деяких сил, використовуючи болгарську національну меншину, розхитати ситуацію на півдні Одещини.  30 травня під час сесії Білгород-Дністровської міської ради понад 300 членів болгарської громади Бессарабії перекрили дорогу перед міськрадою. Вони виступали проти  утисків громади, в тому числі осквернення болгарських пам’ятників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+