Слухати

Порошенко: Відтепер слова back in the USSR українці чутимуть лише у піснях Beatles (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Порошенко: Відтепер слова back in the USSR українці чутимуть лише у піснях Beatles (ВІДЕО)

10 червня 2017 - 12:02
Президент виступив перед відкриттям таймеру безвізу, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС

Президент Петро Порошенко виступив перед відкриттям таймеру безвізу, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС.

Кожна секунда, яку він відміряє, не лише наближає нас до «безвізу». Не лише авторизує український паспорт на кордоні з ЄС, який опівночі перетвориться на паспорт європейського значення і можливостей. Не лише запускає потужний двигун наших посилених контактів з об’єднаною сім’єю народів Євросоюзу». — сказав він.

Президент зазначив, що це остаточно прощавай Російській імперії і з 11 червня Україна повертається до рідної європейської родини.

«Слова back in the USSR українці чутимуть лише у піснях Beatles», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+