Слухати

Швеція дає Україні 5 млн євро на утвердження гендерної рівності / Новини на Громадському радіо

Швеція дає Україні 5 млн євро на утвердження гендерної рівності

10 червня 2017 - 16:39
Коли ми говоримо про гендер, ми не говоримо виключно про жінок, ми говоримо про захист прав всіх громадян України, —Хагстром

Швеція виділила €5 млн на утвердження гендерної рівності в Україні. Про це інформує «Урядовий портал».

Угоду про фінансування проекту «Гендерна рівність в національних реформах та встановленні миру і безпеки в Україні» підписали заступник Генсека ООН, виконавчий директор програми «ООН Жінки» Фумзілє Мламбо-Нгкука та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хагстром. 

 Бюджет проекту - п’ять мільйонів євро, він розрахований на чотири роки. Проект буде реалізовуватися через підтримку роботи новоствореного офісу Урядового уповноваженого із питань гендерної політики, а також завдяки допомозі у реалізації Національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

“Коли ми говоримо про гендер, ми не говоримо виключно про жінок, ми говоримо про захист прав всіх громадян України. Наприклад, середня тривалість життя чоловіків в Україні набагато менша, ніж жінок, і це питання також потребує уваги», - сказав Мартін Хагстром.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в Україні з’явиться урядовий уповноважений з гендерної політики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+