Слухати

У Китаї після грози в небі виникла масштабна візуальна ілюзія (ВІДЕО)

10 червня 2017 - 19:40
Місцеві мешканці бачили літаюче місто, якого насправді не існує
У Китаї після грози в небі виникла масштабна візуальна ілюзія (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У небі над китайським містом Унжун після грози виникло місто-привид.  Вчені пояснили, що цей феномен називається фата-моргана, повідомляє Daily Mail.

Воно нерідко виникає тоді, коли в нижніх шарах атмосфери утворюється кілька шарів повітря різної щільності, вони постійно чергуються і в результаті дають дзеркальні відображення. Разом із заломленням сонячних променів, об’єкти, які існують реально дають на горизонті або над ним по кілька спотворених зображень.

Вони частково накладаються один на одного і швидко змінюються.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в результаті зливи у Симферополі затоплені вулиці і райони. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+