Слухати

В Китаї вийшла книга професора з економіки про історію України

10 червня 2017 - 09:55
У своїй книзі Жень Фей знайомить читачів з різними періодами історії України
В Китаї вийшла книга професора з економіки про історію України / Новини на Громадському радіо

Китайським видавництвом «Цзінцзо Кесюе» / «Економічна наука» / недавно була випущена книга китайською мовою «Україна: історія, сучасна політика і економіка», передає Сіньхуа.

Новий твір вийшло в світ в честь 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР і Україною. Книга розповідає історію України з часів Київської Русі до 2016 року.

Автор книги — Жень Фей, доктор економічних наук, професор, колишній науковий співробітник Академії суспільних наук Китаю і Інституту соціального розвитку Євразії при Центрі з вивчення проблем розвитку Держради КНР. Він багато років займався дослідженням України, Білорусі та країн Прибалтики, а також працював в посольстві КНР в Україні. Свого часу вчений прожив там 15 років і працював в якості запрошеного професора в відділі глобальних систем сучасної цивілізації Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України.

У своїй книзі Жень Фей знайомить читачів з різними періодами історії України, описує політичні, дипломатичні та економічні особливості сучасної України, приділяючи особливу увагу макроекономіці, фінансів, економічного розвитку, а також міжнародним економічним зв’язкам цієї країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+