Слухати

Волонтери привезли на передову сонячні панелі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Волонтери привезли на передову сонячні панелі (ВІДЕО)

10 червня 2017 - 13:29
Волонтери привезли захисникам Приазов'я сонячні панелі, які є альтернативним джерелом електроенергії

«Ми привезли сонячні панелі згідно з тими заявками, які ми отримали від військових підрозділів», — повідомила волонтерка Олена Шевцова.

За її словами, на запит відгукнулися компанії, які займаються альтернативними джерелами енергії.  

Залежно від модифікації ці панелі здатні виробляти електроенергію, необхідну для різних потреб: від заряджання телефонів, рацій, планшетів до виведення відео з камер спостереження на великі екрани.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+