Слухати

Жінки в Україні отримують на третину менше за чоловіків, — Держстатистики / Новини на Громадському радіо

Жінки в Україні отримують на третину менше за чоловіків, — Держстатистики

10 червня 2017 - 15:20
Найбільший розрив у сфері фінансової та страхової діяльності, а найменший в освітній

Середня зарплата працівника-чоловіка у штаті протягом першого кварталу 2017 року складала 7 тисяч 160 гривень, у той час, як жінка-працівниця у штаті за той самий період отримувала 5 тисяч  612 гривень. Відтак розмір середньої зарплатні чоловіків на 27,5% вище. Такі дані оприлюднили у Держстатистики.

Такий розриву розмірі зарплат характерний не для всіх видів економічної діяльності. Зокрема, в області операцій з нерухомістю працівниці-жінки отримують близбко 5 266 грн, а це на 257 грн менше, ніж працівники-чоловіки, в освітній сфері — 5 247 грн, що на 181 грн менше працівників-чоловіків.

Найбільший розрив за цими показниками зберігається в області фінансової на страхової діяльності. Зарплати відрізняються майже у два рази:  жінка отримує у середньому 9 тися 793 гривень, а чоловік 16 тисяч 118 гривень.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» ми говорили з авторками проекту «Невидимий батальйон» про жінок на фронті. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+