Слухати

Чи є черги на автопереходах України в перший день введення безвізу? (ОНЛАЙН)

11 червня 2017 - 08:23
Відео створено з використанням сервісу ДПСУ "Кордон онлайн"
Чи є черги на автопереходах України в перший день введення безвізу? (ОНЛАЙН) / Новини на Громадському радіо

 

 

Від  сьогодні Європейський союз запустив безвізовий режим для громадян України. З сьогоднішнього дня українці у яких є біометричний паспорт, можуть їхати в країни Шенгенської зони без віз, однак на в’їзді до Шенгенської зони прикордонники можуть поцікаdитися  метою поїздки й місцем проживання. Для цього проситимуть показати відповідні документи (запрошення від родичів, знайомих або на конференцію, квитки на події чи бронювання готелю).  Також можуть попросити надати підтвердження наявності коштів.

Канал «112 Украина» пропонує подивитися,  чи є черги на деяких автомобільних пунктах пропуску  - наприклад, Шегині, Ужгород, Рава Руська. Відео створено з використанням сервісу ДПСУ «Кордон онлайн».

Перед тим як запустити безвіз, Прикордонна служба заявляла, що всі пункти пропуску готові, а збільшення пасажиропотоку прогнозувалося в межах 30%.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», з’явилися правила перетину кордону з країнами ЄС при безвізі (ВІДЕОінструкція).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+