Слухати

Клімкін розповів, що перші українці з біометричними паспортами  успішно долетіли до Європи / Новини на Громадському радіо

Клімкін розповів, що перші українці з біометричними паспортами успішно долетіли до Європи

11 червня 2017 - 09:58
Департамент консульської служби МЗС повідомив про безпроблемну роботу безвізового режиму у перші години після його запровадження

 Українці, що  полетіли  на літаках по процедурі безвізового режиму  до країн Європы вже успішно приземлилися та пройшли паспортний контроль. Про це написал голова МЗС Павло Клімкін в twitter. «Рейси на Варшаву, Будапешт, Франкфурт та Мюнхен успішно приземлилися та пройшли паспортний контроль ;) #безвіз - лише початок!», —   зазначив він.

Нагадаємо, департамент консульської служби МЗС повідомив про безпроблемну роботу безвізового режиму у перші години після його запровадження.

За даними дипломатів, у перші години роботи безвізового режиму не було випадків відмови у в’їзді тим, хто подорожує без шенгенської візи. «Загальна кількість українців, що перетнули кордон ЄС без віз станом на 05:35, вимірюється сотнями», — повідомляють у відомстві.

Як повідомляло «Громадське радіо» серед перших українців, що перетнули кордон без віз, були майданівець та журналіст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+