Слухати

Лівійські повстанці відпустили з полону сина Каддафі / Новини на Громадському радіо

Лівійські повстанці відпустили з полону сина Каддафі

11 червня 2017 - 19:58
Саїф аль-Іслам Каддафі провів у полоні п'ять років

Лівійські повстанці звільнили найвідомішого із синів колишнього лівійського диктатора Муамара Кадафі Саїфа аль-Іслама Каддафі. Він перебував у полоні протягом п’яти років. Про це повідомляє DW.

В угрупованні «Батальйон Абу Бакр ас-Сіддік», яке утримувало Каддафі у полоні, повідомили, що він вийшов на свободу 9 червня.

«Ми прийняли рішення звільнити Саїфа аль-Іслама Каддафі з полону. Він вже вільний покинув місто Зінтан», — сказано у заяві угруповання. Звільнення Саїфа аль-Іслама Каддафі могло стати наслідком закону про амністію, що раніше був ухвалений парламентом Лівії.

Нагадаємо, Саїф аль-Іслам Каддафі потрапив у полон наприкінці 2011 року, коли повстанці  усунули від влади, а пізніше вбили його батька, лідера  Лівії Муаммара Каддафі. Під час повстання у 2011 році у Лівії повстанці вбили трьох з семи синів Каддафі. У 2015 році лівійський суд виніс смертний вирок Саїфу аль-Ісламу Каддафі, але його не виконали.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», нелегітимний уряд Лівії прийняв рішення бойкотувати Катар разом із сімома іншими арабськими країнами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+