Слухати

Марін Ле Пен is over. Як проголосувала Франція — коментар французького політолога / Новини на Громадському радіо

Марін Ле Пен is over. Як проголосувала Франція — коментар французького політолога

11 червня 2017 - 20:44
Макрон strong against Путін, французьке суспільство підтримує його погляди

Це лише перший тур виборів, але я впевнений, що Макрон отримає більшість у парламенті. Це значить, що у його партії буде вся влада для того, щоб реформувати Францію. Про це в коментарі «Громадському радіо» заявив французький політолог Олівер Ведрін.

Олівер Ведрін: Я не здивований тим, що явка склала менше 50%. Усі вже знають що Марін Ле Пен is over, всі також знають, що Макрон стане переможцем. Через це ми не маємо такої великої кількості учасників. На минулих виборах мобілізація була дуже високою. На цих виборах ми не потребували такої мобілізації, тому що ми знали, що Марін Ле Пен більше не є небезпечною.

Для мене найголовніше, що Макрон – проєвропейський політик. Крім того, Макрон підтримує Україну. Зокрема, він заявляв, що Росія напала на Україну. Макрон strong against Путін. Це дуже хороші новини. Французьке суспільство підтримує погляди Макрона. Тому я сподіваюся, що Макрон отримає більшість.
Як раніше повідомляло «Громадське радіо», партія Макрона та його союзників набрала третину голосів виборців, — екзитпол.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+