Слухати

НІмецька Ліва партія відмовилася засудити анексію Криму у своїй передвиборчій програмі / Новини на Громадському радіо

НІмецька Ліва партія відмовилася засудити анексію Криму у своїй передвиборчій програмі

11 червня 2017 - 17:47
Також Ліва партія виступає за розпуск НАТО

Переважна більшість учасників з’їзду Лівої партії в Ганновері (Німеччина) проголосували проти пропозиції поміркованого крила засудити «анексію Росією Криму, яка суперечить міжнародному праву» і війну на сході України, а також порушення прав людини в Росії і Китаї. Про це повідомляє Deutsche Wеlle.

У своїй передвиборчій програмі Ліва партія вимагає розпустити НАТО і створити «колективної системи безпеки з залученням до неї Росії». Крім того, партією критикуються санкції ЕС щодо Москви і нарощування військового потенціалу НАТО на східних кордонах.

«Пересування військ ЄС і НАТО на кордонах з Росією ставить під загрозу мир», — сказано у програмі, з якою партія виступатиме на майбутніх парламентських виборах.

Наступні вибори у Бундестаг мають відбутися 24 вересня. У свою чергу правляча в ФРН християнських демократів і соціал-демократів неодноразово підкреслювали, що санкції проти Росії повинні тривати до виконання Мінських угод і заявляв про незаконність анексії Криму.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Меркель заявила, що більше не можна покладатися на глобальні альянси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+