Слухати

НІмецька Ліва партія відмовилася засудити анексію Криму у своїй передвиборчій програмі

11 червня 2017 - 17:47 59
Також Ліва партія виступає за розпуск НАТО

Переважна більшість учасників з’їзду Лівої партії в Ганновері (Німеччина) проголосували проти пропозиції поміркованого крила засудити «анексію Росією Криму, яка суперечить міжнародному праву» і війну на сході України, а також порушення прав людини в Росії і Китаї. Про це повідомляє Deutsche Wеlle.

У своїй передвиборчій програмі Ліва партія вимагає розпустити НАТО і створити «колективної системи безпеки з залученням до неї Росії». Крім того, партією критикуються санкції ЕС щодо Москви і нарощування військового потенціалу НАТО на східних кордонах.

«Пересування військ ЄС і НАТО на кордонах з Росією ставить під загрозу мир», — сказано у програмі, з якою партія виступатиме на майбутніх парламентських виборах.

Наступні вибори у Бундестаг мають відбутися 24 вересня. У свою чергу правляча в ФРН християнських демократів і соціал-демократів неодноразово підкреслювали, що санкції проти Росії повинні тривати до виконання Мінських угод і заявляв про незаконність анексії Криму.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Меркель заявила, що більше не можна покладатися на глобальні альянси.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+