Слухати

Одними з перших українців, що перетнули кордон без віз, стали майданівець та журналіст (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Одними з перших українців, що перетнули кордон без віз, стали майданівець та журналіст (ФОТО)

11 червня 2017 - 08:56
Перші громадяни України скористалися перевагами безвізового режиму, що запрацював 11 червня

 


Першим українцем, що скористався безвізовим режимом на пішохідному переході «Шегіни» в Львівській області, став Ілля, який був поранений на Майдані в 2014 році. Про це повідомляє польський журналіст Петр Андрусечко в соцмережі Facebook, котрий фіксував вступ безвізу в Україні.

Також журналіст Віталій Глагола став одним з перших українців, які вирушили до Європи вночі 11 червня по біометричному паспорту..
Про це свідчить пост на його сторінці в соцмережі Facebook. Він протестував безвіз на переході Ужгород і поїхав до Угорщини.

«00:03 за київським часом. І ось він, один з перших українців, які переїхали кордон по безвізу. Ну, ви зрозуміли — … це я. Насправді, навіть відбитки не перевірено. З документів перевірили тільки паспорт, водійське посвідчення, техпаспорт на авто і страховку. Ще запитали, я куди їду, а я кажу: в Угорщині на каву і все, мене без інших документів впустили це однозначно #перемога», — написав він.

Нагадаємо, через різні часові пояси країни ЄС поетапно почали відкривати свої кордони для громадян України. Першими с 00.01 11 червня свої кордони відкрили Естонія, Латвія, Литва, Фінляндія, Болгарія, Румунія, Греція і Кіпр.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+