Слухати

Безвіз: як українці радіють та жартують у соцмережах / Новини на Громадському радіо

Безвіз: як українці радіють та жартують у соцмережах

11 червня 2017 - 13:07
Політики і журналісти розміщують привітальні пости, повідомляючи про важливість для України нового етапу взаємовідносин з Євросоюзом

Українці в соцмережах поширюють фотографії з поїздів, літаків і автомобілів, з аеропортів та пунктів пропусків на кордоні, відзначаючи безвізовий режим з Євросоюзом. Також політики і журналісти розміщують привітальні пости, повідомляючи про важливість для України нового етапу взаємовідносин з Євросоюзом.

Також крім серйозних постів, у соцмережах розміщують жартівливі пости з приводу безвізу.
Нагадаємо, з 11 червня громадяни України можуть в’їжджати по біометричному паспорту в 26 країн-членів ЄС, за винятком Великобританії та Ірландії.

Як повідомляло Громадське радіо, Туск і Могеріні привітали українців з початком дії безвізового режиму.Президент Європейської Ради Дональд Туск вважає, що день, коли набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом, запам’ятається усім. Цікаво, що він написав твіт українською мовою.

Також журналіст Громадського радіо тестує безвіз на собі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+