Слухати

Партія Макрона та його союзників набрала третину голосів виборців, — екзитпол

11 червня 2017 - 19:36 162
Консервативні Республіканці і їх союзники відстають приблизно на 20%

Згідно з даними екзитполів, на парламентських виборах у Франції кандидати від центристської партії президента країни Еммануеля Макрона «Вперед, Республіка!» (LREM) і правоцентристської партії «Демократичний рух» (Modem) отримають в першому турі виборів 30% голосів виборців, про це пише Reuters.

«Ми хочемо, щоб переважна більшість виборців була в змозі діяти і перетворювати Францію протягом наступних п’яти років», — заявив однопартієць Макрона Мунір Маджубі.

При цьому консервативні Республіканці і їх союзники відстають приблизно на 20%, але випереджають крайніх правих опонентів з «Національного фронту» Марін Ле Пен приблизно на 17%.

«Я думаю, що виборці досить мобілізовані, щоб голосувати за» Вперед «Ми бачимо свого роду згуртованість більшості Це і є демократія в дії ..», — зазначив 64-річний менеджер компанії Джордж Гарон перед початком голосування в Парижі.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», 47 мільйонів французьких виборців сьогодні обирають новий парламент. Соціологи пророкують прихильникам президента Макрона абсолютну більшість у Національних зборах.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+