Слухати

Перші цифри безвізу: В перетині кордону відмовили тільки двом громадянам

11 червня 2017 - 12:18
За біометричними паспортами безпроблемно виїхало 5290 українців

На кордоні з Польшею та Румунією зафіксовано перші відмову у в’їзді громадянам України після початку дії безвізового режиму.

Про це повідомив в коментарі «Європейській правді» керівник Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

За його словами, станом на 11 ранку одну відмову зафіксовано на кордоні з Польщею – через прикордонний пункт «Шегині» намагався в’їхати до Польщі чоловік, який має заборону на в’їзд, винесену владою Данії – раніше цей громадянин України перевищив термін перебування в Шенгені.

На кордоні з Румунією було відмовлено у в’їзді чоловікові, який не мав біометричного паспорту і планував перетнути кордон з паспортом старого зразку, але без візи. «Це – відмова, яка за великим рахунком не стосується безвізового режиму», — наголосив Погорельцев.

Цікаво, что більшість громадян, 15 000 чоловік в’їхало з України за візами, а за біометричними паспортами -  5290.

Як ми повідомляли, сьогодні, 11 червня, у день відкриття безвізового сполучення між Україною та Європою, наш журналіст Сергій Стуканов, вирушив у першому безвізовому потязі до Польщі і протестує безвіз на собі.

Слухайте Громадське радіо о 12.45, де буде пряме включення Сергія Стуканова про початок роботи безвізу.

Стежити за перебігом поїздки можна за хештегом #безвізовийпоїзд

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+