Слухати

Ремонтні бригади не можуть почати відновлення Південно-Донбаської станції  / Новини на Громадському радіо

Ремонтні бригади не можуть почати відновлення Південно-Донбаської станції

11 червня 2017 - 17:27
Про це Громадському радіо повідомила спікер Донецької ВЦА Тетяна Ігнатченко

За її словами, зараз ремонтні бригади не можуть стати до роботи, оскільки для них немає ніяких гарантій безпеки. Крім того, роботи для ремонтних бригад багато.

«Йдеться про те, що насосну станцію обстріляли навмисно. Тобто туди потрапило 50 снарядів», — зазначила Тетяна Ігнатченко.

Як повідомили у Донецькій ВЦА, можливо, на відновлення станції знадобиться 2-3 дні. «Про цей часовий проміжок ми можемо говорити, враховуючи досвід попередніх ремонтних робіт», — пояснила спікер Донецької ВЦА.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 11 червня, російсько-терористичні бандформування нанесли черговий вогневий удар по району, де розташована станція (Ясинуватський район, с.Василівка). Внаслідок цього довелося припинити подачу води на чотири фільтрувальні станції: Карлівську, Великоанадольську та дві маріупольські.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+