Слухати

Росіянина засудили за репост відео, яке критикує політику по відношенню до України / Новини на Громадському радіо

Росіянина засудили за репост відео, яке критикує політику по відношенню до України

11 червня 2017 - 14:43
За цей допис росіянин повинен буде відпрацювати 320 годин обов'язкових робіт

Калузький районний суд в Росії засудив громадянина Романа Гришина до 320 годин обов’язкових робіт. Цей вирок він отримав за розпалювання ненависті і ворожнечі, — повідомляє «Радіо Свобода», посилаючись на юриста правозахисного центру «Меморіал» Дениса Шедова.

Цей юрист розробляє правову позицію захисту по справі Гришина разом з адвокатом Олександром Гавриковим.

Кримінальне переслідування Романа Гришина почалося після перепоста у соцмережі у 2014 році музичного ролика, який містить критику на політику влади Росії на південному сході України.

17 листопада минулого року працівники ФСБ навідалися до Гришина на роботу масках і спецодягу. Основним предметом розмови стали регулярні поїздки Гришина в Україні. Його запитували, зокрема, чому він фотографується на Майдані.

Гришин відповідав, що відвідував країну як турист, гостював у друзів і не співпрацював з жодними організаціями в Україні. Він підкреслив, що працює філологом, коректором, і подібна увага ФСБ шокувала його.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Суд Пакистана виніс смертельний вирок за допис у  Facebook.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+