Слухати

Сергій Стуканов розповів, скільки триває перевірка паспорта на кордоні

11 червня 2017 - 18:19
Журналіст «Громадського радіо» Сергій Стуканов повідомив, наскільки швидко і безперешкодно йде перетин кордону після лібералізації візового режиму
Сергій Стуканов розповів, скільки триває перевірка паспорта на кордоні / Новини на Громадському радіо

«Процедура сканування біометричного паспорта триває менше хвилини», — ділиться враженнями Сергій.

У Перемішлі на урочистій церемонії привітання безвізового потягу відбулася зустріч Даріуша Іванечко, заступника президента міста, та Андрія Дещиці, надзвичайного посла України в Польщі. На зустрічі також був присутній Мирослав Маринович, член-засновник Української Гельсінської групи.

У день відкриття безвізового сполучення між Україною та Європою, наш журналіст Сергій Стуканов вирушив у першому безвізовому потязі до Польщі. Він розповів, кого взяли на безвізовий потяг, та поділився першими враженнями від перетинання кордону.

19 125 158_1 525 041 964 193 869_1 330 529 128_o.jpg

Мирослав Маринович (другий зліва) //
Мирослав Маринович (другий зліва)

 

19 125 447_1 525 041 967 527 202_2 098 628 881_o.jpg

Даріуш Іванечко, заступник президента міста //
Даріуш Іванечко, заступник президента міста, та Андрій Дещиця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+