Слухати

Український паспорт «прокачався» у рейтингу паспортів світу

11 червня 2017 - 21:17
Україна опинилася на 30 сходинці рейтингу, лідерами залишаються Німеччина та Сінгапур. Їхній паспорт дозволяє без візи потрапити до 159 країн світу

У рейтингу паспортів світу український паспорт дістав найвищий результат з усіх пострадянських країн, окрім держав Балтії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

Він уточнив, що тепер на рахунку в українського паспорта 119 безвізових країн.  індивідуальний рейтинг — 68, глобальний — 30.

Першу сходинку у цьому рейтингу посідають Німеччина та Сінгапур, мешканцям цих країни доступний безвізовий в’їзд у 159 кран. На другому місці із показником у 158 безвізових країн розмістилися Швеція та Південна Корея, на третьому — Данія, Італія, Фінляндія, Франція, Іспанія, Норвегія, Британія, Японія, США — із показником 157 безвізових країн. 

У рейтингу Україна межує із острівною державою Сент-Лусія — 29 місце (120 країн) та Макао — 31 місце (спеціальний адміністративний район Китайської народної республіки). Паспорт громадян Росії посідає 41 сходинку із показником у 106 країн із безвізовим в’їздом.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», наш журналіст Сергій Стуканов сьогодні на власному досвіді перетнув кордон з Європою із біометричним паспортом і розповів, як це працює на практиці.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+