Слухати

Віце-спікер Ради розказала, на чому треба зосередитися крім безвізу

11 червня 2017 - 11:41 51
Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook нагадала про повну імплементацію Угоди про асоціацію з ЕС і впровадженням стандартів НАТО

Україна після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом має зосередитися на повній імплементації Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадженням стандартів НАТО.

Таку думку висловила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз час не святкувати, а, навпаки, не розслаблятися. Ключові пріоритети, над чим ми зосередимося і за що будемо жорстко боротися і битися: це повна імплементація Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадження стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі, в сфері захисту прав людини і екології. Це дуже марудна робота, вона не є цікавою для ЗМІ, на цьому не зробиш скандалів чи піару, але саме це і є ті маркери, які реально дозволять нам стати членами НАТО і ЄС. Причому НАТО є пріоритетом», —  зазначила  вона.

Геращенко зауважила, що всі країни останньої хвилі розширення ЄС зі Східної Європи спочатку долучилися до НАТО. «І я не думаю, що це збіг», —  написала перший віце-спікер.

За її словами, членство в НАТО — це мета. Але, наголосила вона, так само, як і з безвізовим режимом, це не мрія, а план зміни країни. «І він так само слугуватиме серйозним аргументом і фактором для реінтеграції Криму і Донбасу. Бо там вже виросло молоде покоління, яке точно в ці дні ностальгує за свободою і знає, що європейська Україна краще за «страну рабов», - вважає Геращенко.

«Ми сумуємо за тобою, Крим, і ми думаємо про тебе, Донбас. Ми за вас боротимемося. А ви допоможіть нам в цьому там — вашою позицією, що ви частина України», — підсумувала вона.

Як повідомляло «Громадське радіо», Ірина Геращенко закликала скасувати гендерно дискримінаційний «перелік нежіночих професій».

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+