Слухати

Віце-спікер Ради розказала, на чому треба зосередитися крім безвізу

11 червня 2017 - 11:41
Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook нагадала про повну імплементацію Угоди про асоціацію з ЕС і впровадженням стандартів НАТО
Віце-спікер Ради розказала, на чому треба зосередитися крім безвізу / Новини на Громадському радіо

Україна після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом має зосередитися на повній імплементації Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадженням стандартів НАТО.

Таку думку висловила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз час не святкувати, а, навпаки, не розслаблятися. Ключові пріоритети, над чим ми зосередимося і за що будемо жорстко боротися і битися: це повна імплементація Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадження стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі, в сфері захисту прав людини і екології. Це дуже марудна робота, вона не є цікавою для ЗМІ, на цьому не зробиш скандалів чи піару, але саме це і є ті маркери, які реально дозволять нам стати членами НАТО і ЄС. Причому НАТО є пріоритетом», —  зазначила  вона.

Геращенко зауважила, що всі країни останньої хвилі розширення ЄС зі Східної Європи спочатку долучилися до НАТО. «І я не думаю, що це збіг», —  написала перший віце-спікер.

За її словами, членство в НАТО — це мета. Але, наголосила вона, так само, як і з безвізовим режимом, це не мрія, а план зміни країни. «І він так само слугуватиме серйозним аргументом і фактором для реінтеграції Криму і Донбасу. Бо там вже виросло молоде покоління, яке точно в ці дні ностальгує за свободою і знає, що європейська Україна краще за «страну рабов», - вважає Геращенко.

«Ми сумуємо за тобою, Крим, і ми думаємо про тебе, Донбас. Ми за вас боротимемося. А ви допоможіть нам в цьому там — вашою позицією, що ви частина України», — підсумувала вона.

Як повідомляло «Громадське радіо», Ірина Геращенко закликала скасувати гендерно дискримінаційний «перелік нежіночих професій».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+