Слухати

Врятуйте нас, місто гине. Мешканці Алупки записали відео-звернення до Путіна / Новини на Громадському радіо

Врятуйте нас, місто гине. Мешканці Алупки записали відео-звернення до Путіна

11 червня 2017 - 20:31
У ньому місцеві просять повернути місту бюджет і місцеві органи самоуправління

Мешканці міста Алупка записали відео-звернення до президента Росії Володимира Путіна. Його опублікував портал місцевих новин alupkame.info. Відео записане на фоні Воронцовського палацу. 

 

У зверненні місцеві просять Путіна переглянути питання про адміністративний поділ міста Ялта, повернути Алупці органи місцевого самоуправління, міську раду, бюджет та служби, що забезпечують нормальне функціонування міста. 

«Будь ласка, врятуйте наше рідне місто», — каже місцева мешканка на відео.

Крім того, жителів Алупки обурило нововведення, згідно із яким для входу у Воронцовський парк необхідно буде сплачувати за вхідний квиток. Місцеві пояснили, що для цих цілей наразі зводяться численні паркани, які будуть заважати відвідувати не тільки парк, але і пляжі Алупки.

«Таким чином перекриваються входи на усі пляжі міста, підходи до зупинки, вхід до єдиного місця відпочинку у нашому місті. Просимо вас, Володимире Володимирович, посприяти тому, щоб наш парк був вільним. Так, як це було протягом всього часу з моменту його заснування графом Воронцовим».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Росія почала бурити скелю під Ластівчиним гніздом (ВІДЕО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+