Слухати

За попередніми даними партія Макрона перемогла на виборах у Франції / Новини на Громадському радіо

За попередніми даними партія Макрона перемогла на виборах у Франції

11 червня 2017 - 21:59
Ліва «Нескорена Франція» набрала 11%

На сайті газети «Фігаро» опублікували підсумки першого туру парламентських виборів у Франції. Впевнену перемогу здобула президентська партія «Вперед, Республіка!»  - за них проголосували 32,90% виборців.

У правих «Республіканців»  - 21%. «Національний фронт» отримав — 13,5%, Ліва «Нескорена Франція» набрала 11%. Соціалістична партія разом зі своїми лівими союзниками — 9,7%.

Раніше в ефірі «Громадського радіо», ми обговорили вибори у Франції із тамтешнім політологом Олівером Ведріним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+