Слухати

Мерія Риму заборонила купатися у фонтанах / Новини на Громадському радіо

Мерія Риму заборонила купатися у фонтанах

12 червня 2017 - 20:20
Обмеження на користування фонтанами діятимуть до кінця жовтня

Мерія Риму оголосила міські фонтани «недоторканними». Тепер біля фонтанів не можна пити та їсти. Заборонено також обливатися водою з фонтанів. За порушення заборони — штраф 240 євро. Про це йдеться у розпорядженні, яке підписала Мер Рима Вірджинія Раджі, повідомляє Ansa.it.

Нові правила діятимуть тільки влітку — до 31 жовтня. Причому стосуються вони і собак, яких не можна поїти і обливати водою з римських фонтанів. Так само в фонтани не можна кидати нічого, крім монет.

Зазначимо, завдяки традиції залишати їх у воді найбільший фонтан Риму Треві «заробив» у минулому році рекордну суму в мільйон і 400 тісяч євро. Гроші пішли на благодійність.

У спекотні літні дні римські фонтани, як правило, ставали джерелом для охолодження і обливання. Практично всі центральні римські площі прикрашені архітектурними комплексами з водою, збудованими ще у XVI-XVIII століття. Купання у фонтанах, головним чином в Треві, і раніше каралося штрафом — до € 1 тис.

В останні роки фонтани в центрі Риму, в тому числі на площі Навона і знаменитий «Баркаччі» (човник) на площі Іспанії, піддавалися актам вандалізму. У зв’язку з цим міністерство культури Італії запропонувало посилити покарання, аж до введення кримінальної відповідальності, за подібні дії.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Мадриді чоловікам заборонили сидіти із широко розставленими ногами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+