Слухати

На Одещині знайшли останки мамонта (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На Одещині знайшли останки мамонта (ФОТО)

12 червня 2017 - 13:20
Їх виявили працівники природного парку Тузлівські лимани на півдні Одеської області під час огляду території

Рештки знайшли на рівні 8 метрів від поверхні землі в глиняному обриві, пише 048.ua. Про це їм повідомив директор Нацпарку Іван Русев.

«Під час обстеження берегової зони НПП Тузлівські лимани у пошуках унікального молюска Крила ангела, на рівні 8 метрів від поверхні землі, в глиняному обриві, працівники нацпарку виявили останки стародавніх тварин, можливо мамонта, а може бути і мастодонта», – розповів Іван Русев.

Далі виявлені останки хочуть відправити до Одеського національний університету імені Мечникова на діагностику і детальне дослідження.

Де саме знайшли рештки наразі не повідомляють. «Місце спеціально не вказую, щоб не було паломництва», зазначив  – додав директор Нацпарку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+