Слухати

На виборах на посаду міського голови Старобільска лідирує Яна Літвінова

12 червня 2017 - 09:26
За даними міської виборчої комісії вона набрала 1562 голоси
На виборах на посаду міського голови Старобільска лідирує Яна Літвінова / Новини на Громадському радіо

На другому місці кандидидат Світлана Нємцева - 1199 голосів, на третьому — Наталія Івашко 417, кандидиат Володимир Попков набрав 329 голосів, Юрій Березовський — 143.

Як повідомив Громадському радіо головний редактор місцевого видання «Телегазета» Дмитро Шенгур, вибори в Старобільську пройшли досить спокійно:

«Ми зафіксували кілька не сильних порушень. На одній з дільниць було виявлено 50 зайвих бюлетенів. розібрались, склали акт. Все нормально. Було кілька заяв про те, нібито біля однієї з дільниць стояла людина, яка розповідала, що Літвінова зняла свою кандидатуру. І була інформація, що нібито ручки на двух дільницях були з чорнилами, які зникають. Ручки поміняли».

Дмитро Шенгур зазначив, що поки не було заяв від кандидатів, щодо оскарження результатів виборів:

«Ми обдзвонювали кандидатів. І на момент продзвону всі вони говорили, що все в порядку. Серйозних порушень не виявлено».

Яна Літвінова, яка наразі лідирує серед кандидатів на посаду міського голови Старобільська, безпартійна, обіймає посаду секретаря міської ради. Раніше входила до партії «Наш край».

Нагадаю, колишнього міського голову Старобільська Володимира Живаго було вбито в лютому 2016 року. Його з розбитою головою знайшли на території міської ради. Він помер в кареті «швидкої» дорогою до лікарні.

Валентина Троян

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+