Слухати

Поліція Москви змушує затриманих на мітингах здавати відбитки пальців  / Новини на Громадському радіо

Поліція Москви змушує затриманих на мітингах здавати відбитки пальців

12 червня 2017 - 20:57
Із автозаків виводять по дві-три людини і вимагають здати відбитки

Поліцейські змушують затриманих на протестних гуляннях в Москві здавати відбитки пальців. Про це повідомив в ефірі радіостанції «Ехо Москви» член федеральної політради руху «Солідарність» Ілля Яшин, який наразі перебуває у автозаку.

«Тут чиниться я тиск на затриманих. Хлопців виводять по 2-3 людини з автозаку до будівлі ОВС і там вимагають здати відбитки пальців », — розповів Яшин.

Він підкреслив, що ця вимога не є законною, адже в адміністративних справах дозвіл на дактилоскопію повинен давати суд. Яшин додав, що його та інших затриманих тримають в автозаку вже майже 6 годин, при цьому шестеро з них - неповнолітні.

Наразі Ілья Яшин продовжує знаходитися у автозаку. Про це йдеться написала журналістка Олена Риковцева  у Facebook.

Вона зазначила, що Яшин перебуває в автозаку вже більше семи годин.

«Протягом перших тьох годин людей тримали без їжі та води, а нещодавно роздали бабани», — написала вона.

Нагадаємо, сьогодні відзначається «День Росії». Напередодні міська влада встановила камери, що вміють розпізнавати обличчя для того, аби гарантувати безпеку. Протягом сьогодняшнього дня у Мокві проходять антикорупційні мітинги, де проводжуються затримання. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+