Слухати

Порошенко підписав закон про заборону георгіївської стрічки  / Новини на Громадському радіо

Порошенко підписав закон про заборону георгіївської стрічки

12 червня 2017 - 14:49
Раніше Порошенко анонсував, що підпише цей закон, як тільки документ надійде з українського парламенту

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Закон про заборону георгіївських стрічок я теж підпишу, щойно він надійде до мене із Верховної Ради. Чому? Тому, що це не є символікою Другої світової, ця символіка – символ агресії проти України 2014-2017 років. Тому, що обвішані цими стрічками бойовики вбивають наших воїнів кожного дня і ночі», – зазначив Петро Порошенко.

Цей закон доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею, що встановлює відповідальність за виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки.

Тепер за публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки чи її зображення, громадяни платитимуть  штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Окрім того, передбачається конфіскація георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення.

Такі ж дії, вчинені повторно протягом року після накладання адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб та з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення, у всіх випадках.

Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, що закон про заборону георгіївської стрічки був ухвалений Верховною Радою України 16 травня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+