Слухати

Прикордонники назвали кількість українців, що скористалися безвізом у перший день

12 червня 2017 - 10:32
Правом «безвізу» скористалися майже 1900 українців – повідомляють у Державній прикордонній службі України

У відомстві зазначають, що з часу вступу 11 червня права для українців на безвізовий в’їзд до країн ЄС, ним скористалися майже 1900 українців.

«Станом на 6-у годину 12 червня правом «безвізу» скористалося 1894 наших співвітчизники. 78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС. 22% – в пунктах пропуску для авіаційного сполучення», – повідомив на сторінці у Facebook речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

Найбільш популярним напрямком залишається Польща. «63% українців почали знайомство з Європою саме з цієї країни», – зазначив Слободян, зазначивши про дві відмови на перетин кордону.

 

 

Як відомо, щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС від 11 червня українцям треба мати біометричний паспорт і, якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність тощо.

11 червня набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+