Слухати

Рівненська облрада підтримала законопроект про цивільну зброю

12 червня 2017 - 12:51
Обласна рада Рівного звернулася до керівництва держави з проханням пришвидшити прийняття та впровадження законопроекту «Про цивільну зброю і боєприпаси»
Рівненська облрада підтримала законопроект про цивільну зброю  / Новини на Громадському радіо

Відповідне звернення Рівненська обласна рада зробила під час пленарного засідання. Про це повідомляє видання Zbroya.info.

Звернення стосується прийняття та впровадження законопроекту №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

Як зазначається, ініціаторами звернення стали заступник голови облради свободівець Олексій Бучинський, а також представники «Національного корпусу» та «Української асоціації власників зброї».

За результатами голосування, більшість депутатів підтримали спільний проект «націоналістів та зброярів» та направили його на розгляд Президенту України, Кабінету міністрів та Голові Верховної Ради.

Раніше такі звернення до керівництва держави направляли Київська обласна рада, Запорізька обласна рада, Київська міська рада, Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада, Луцька міська рада, Львівська міська рада та рада міста Вараш.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+