Слухати

У Львові просять уряд оголосити місто зоною надзвичайного екологічного лиха

12 червня 2017 - 16:53
Мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці в Facebook оголосив про таке рішення міської комисії
У Львові просять уряд оголосити місто зоною надзвичайного екологічного лиха / Новини на Громадському радіо

«Організатори» сміттєвої «блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилося інших можливостей, щоб уникнути екологічного лиха. Трималися рік! Повірили також в підписі держчиновників під меморандумом про зняття блокади. Виявилося, даремно повірили», — написав міський голова Львова.

Він зазначив, що Львів для подолання критичної ситуації через відсутність власного звалища, вжив усіх можливих заходів, але будівництво нового заводу триватиме 2 роки. Французькі експерти спільно з українськими активно працюють над технологічними параметрами і проектом, запевнив Садовий.

Нагадаємо, Грибовицьке сміттєзвалище закрили рік тому після пожежі. Тоді загинули четверо людей — троє рятувальників і еколог, тіло якого так і не знайшли.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+