Слухати

У Львові припинив роботу перевізник сміття, що обслуговував третину міста / Новини на Громадському радіо

У Львові припинив роботу перевізник сміття, що обслуговував третину міста

12 червня 2017 - 17:17
Про це заявив керівник компанії Юрій Грибан під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій

Він зазначає, що компанія тимчасово призупинила надавати послуги з вивезення сміття ще 1 червня. Про це повідомляє Zaxid.net.

«Причин є декілька. По-перше, відсутність офіційних сміттєзвалищ, які могли б приймати відходи зі Львова. У нашій області таких немає, за межі області теж, на жаль, припинили вивозити», –  зазначив Юрій Грибан, керівник компанії AВЕ Львів, що здійснює перевезення сміття.

Йдеться  про обслуговування третини сміттєвих майданчиків на території міста.

За словами Юрія Грибана, однією з причин припинення вивозу сміття з міста є також те, що місто заборгувало підприємству 3,5 млн грн.

Комісія з надзвичайних ситуацій Львівської міської ради прийняла рішення звернутись до уряду, РНБО та президента з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+