Слухати

Україна подала 160 документів та 50 свідчень до ЄСПЛ щодо порушень прав українців в Криму

12 червня 2017 - 09:59
Про це повідомив уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина в ефірі Громадського радіо
Україна подала 160 документів та 50 свідчень до ЄСПЛ щодо порушень прав українців в Криму / Новини на Громадському радіо

Він зазначив, що Україна зібрала докази щодо порушень прав у анексованому Росією Криму і надіслала їх до Європейського суду з прав людини.

«Ми надіслали подання із 150-ма сторінками англійського тексту, до яких додали 50 свідчень. В основному вони підтверджують або вторгнення РФ в Крим, або дії на анексованій території та порушення там прав людей», – зазначив Іван Ліщина.

Він додав, що українська сторона  також надала понад 100 відеоматеріалів, до кожного з яких є підтвердження звідки взяті матеріали.

Окрім того, до Європейського суду з прав людини надіслали понад 160 документів, які стосуються першої справи у ЄСПЛ щодо Криму.

«У Криму нам буде легше довести фіктивний контроль, ніж на Донбасі. Бо в Криму Росія сама визнає, що отримала фіктивний контроль», – зазначив уповноважений. 

Нагадаємо, 1 червня Європейський суд з прав людини офіційно взяв до розгляду позов України проти Росії щодо порушення прав людини в окупованому Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+