Слухати

Український паспорт став престижнішим — рейтинг / Новини на Громадському радіо

Український паспорт став престижнішим — рейтинг

12 червня 2017 - 15:57
Український паспорт піднявся у світовому рейтингу найвпливовіших на 30-те місце

Зі вступом в дію безвізового режиму з країнами Євросоюзу паспорт громадянина України помітно поліпшив свої позиції в світовому рейтингу найвпливовіших, піднявшись на 30-у позицію.

Ще в січні паспорт українця займав 46 місце в цьому рейтингу.

Зазначається, що громадянам України без віз можна відвідувати 119 країн.

Натомість перше місце у рейтингу посіла Німеччина. Громадяни цієї країни без віз можуть відвідувати 159 країн.

11 червня набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+