Слухати

Бітбоксер старобільського гурту «Flying Swan» Олексій Лебідь потребує допомоги

13 червня 2017 - 13:42
Про це повідомив учасник гурту Сергій Летучий на сторінці в Facebook
Бітбоксер старобільського гурту «Flying Swan» Олексій Лебідь потребує допомоги / Новини на Громадському радіо

За його словами, Олексію Лебідю терміново потрібна операція на серці.

«Операцію планувалося провести через два місяці, але стан погіршився, тому вона необхідна вже зараз. Ми з Олексієм проводили багато благодійних акцій, але тепер, на жаль, допомога знадобилася і йому. Зібрати залишилося 2000 доларів», — написав Сергій Летучий. 

За його словами, Лебідю поставили діагноз: двостулковий аортальний клапан з вираженою аортальною недостатністю. Дилатація кореня, висхідного відділу аорти. Пролапс обох стулок МК з невеликою МНд. СНПА ст. зі збереженою сістоличною функцією ЛШ(62%).

Музикант потребує протезування аортального клапана в зв’язку з декомпенсацією вади серця.

Громадському радіо Олексій Лебідь повідомив, що операція запланована на 15 червня.

Інтерв’ю з учасниками старобільського гурту «Flying Swan» Олексієм Лебідєм та Сергієм Летучим на Громадському радіо за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+