Слухати

Донеччина: через спалах газу-метану 4 гірники отримали опіки

13 червня 2017 - 08:49
Зараз всі вони знаходяться в опіковому центрі Краматорська
Донеччина: через спалах газу-метану 4 гірники отримали опіки / Новини на Громадському радіо

12 червня близько 21:00 на шахті » Новодонецька» (ДТЕК, Допропільський район у Донецькій області) стався спалах газу-метану. Чотири гірники отримали опіки. Зараз вони перебувають в опіковому центрі Краматорська, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його інформацією, найважчий рівень опіків — 60% всього тіла.

Згодом він уточнив, що всі четверо гірників - прохідники, що проходили виробку на 3-тьому північному вентиляційному штреку пласта L3.

«Троє мають опіки 50-60% тіла, в одного — 15%. Лікарі запевняють, що всі житимуть..», — написав Михайло Волинець.

Він зазначив, що на час аварії в шахті було 122 людини. На аварійні ділянці було 29 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+