Слухати

Хакери створили вірус, який може передавати інформацію про банківські рахунки  / Новини на Громадському радіо

Хакери створили вірус, який може передавати інформацію про банківські рахунки

13 червня 2017 - 12:14
Новий тип інсталятора встановлює на комп'ютери вірус, як тільки курсор миші потрапляє на посилання

Дослідники безпеки виявили, що кіберзлочинці нещодавно почали використовувати завантажувач шкідливих програм, який встановлює на комп’ютері вірус для банківських операцій, навіть якщо ви нічого не натискаєте, пише Engadget.

Щоб запустити завантаження достатньо навести курсор миші на гіперпосилання в файлі PowerPoint.

Далі програма активується і призводить до завантаження на комп’ютер файлу «c.php». Після того, як вірус Trojan Zusy виявляється на комп’ютері користувача, він може передати всі дані про банківський рахунок людини третім особам.

За словами дослідників з Trend Micro і Dodge This Security, ця техніка використовувалася для недавньої кампанії розсилки спаму фінансовим організаціям.

Повідомлення із вірусом зупинились 29 травня, після того як досягли свого піку і були виявлені дослідниками Trend Micro. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+