Слухати

ООН: за період конфлікту на Донбасі загинуло понад 10 тисяч осіб

13 червня 2017 - 11:32
В ООН повідомляють, що це стримана оцінка, яка базується лише на наявних даних

Від початку конфлікту на Донбасі і до 15 травня цього року щонайменше 10 тисяч осіб загинули, ще 23 тисячі були поранені. Про це йдеться у новій доповіді Управління верховного комісара з прав людини ООН щодо ситуації з правами людини в Україні, передає УНН

«З початку конфлікту в середині квітня 2014 року і до 15 травня 2017 року щонайменше 10 090 людей було вбито, включаючи 2777 цивільних осіб, і 23 966 — поранено», – йдеться у звіті.

В ООН зазначають, що це стримана оцінка, яка базується лише на наявних даних. Вони не виключають, що реальні цифри можуть бути вищими. 

«Понад 1,6 млн осіб були змушені залишити свої домівки і стали ВПО», – сказано у доповіді.

Також вказано, що близько 3 млн осіб залишилися на непідконтрольних уряду територіях на Донбасі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+