Слухати

Перший краш-тест Tesla Model X (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Перший краш-тест Tesla Model X (ВІДЕО)

13 червня 2017 - 21:48
NHTSA опублікувало відео першого краш-тесту кросовера компанії Tesla Ілона Маска під назвою Model X. Випробування відбулися у 2017 році, точна дата не уточнювалася

В NHTSA заявили, що автомобіль отримав найвищий рейтинг серед машин класу SUV (спортивно-утилітарний транспортний засіб).

Краш-тест передбачав створення умов, рівноцінних справжньому лобовому зіткненню. Перевагою Model X, як і інших електрокарів, визнали відсутність спереду двигуна, що дозволило збільшити зону деформації кузова.

NHTSA оцінювало можливі травми голови, шиї, грудей і ніг водія, а також пасажира на передньому сидінні. Використовувалися манекени дорослого чоловіка середнього зросту і невисокої жінки. Обох манекенів пристебнули пасками безпеки. Потім Tesla Model X зіткнулася зі стійким бар’єром на швидкості 56,3 кілометра на годину.

За інформацією Electrek, в Tesla очікують на присвоєння Model X п’ятизіркових рейтингів в кожній категорії безпеки, а також найвищих оцінок серед усіх кросоверів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+