Слухати

Редактор інтернет-видання вимагав хабар за припинення розслідування — СБУ

13 червня 2017 - 12:46
500 доларів редактор вимагав у керівника філії державного підприємства
Редактор інтернет-видання вимагав хабар за припинення розслідування — СБУ / Новини на Громадському радіо

У разі сплати суми, редактор інтернет видання на Львівщині обіцяв не публікувати інформацію про чиновника. Про це повідомляє СБУ. 

«Правоохоронці встановили, що головний редактор, який також є головою однієї з громадських організацій, вимагав від керівника філії державного підприємства п’ятсот доларів США», – зазначають у відомстві. 

І додають, що таку суму «зловмисник» оцінив припинення журналістського розслідування та не публікацію інформації про чиновника в інтернет-виданні.

В СБУ також повідомляють, що редактор отримав суму грошей на банківську картку, і повідомив посадовцю, що підготовку матеріалу «замовили» конкуренти для його звільнення з посади.

«Співробітники спецслужби затримали головного редактора, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, після засідання ради громадської організації», – зазначають в СБУ.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання хабаря). 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+