Слухати

Рішення про завершення АТО може прийняти тільки військово-політичне керівництво країни — Селезньов

13 червня 2017 - 17:57 60
Так прокоментував заяву Турчинова про неефективність АТО представник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов

«Рішення про завершення АТО приймають не в Генеральному штабі, є вище військово-політичне керівництво країни, яке приймає таке рішення. Генеральний штаб відповідно до своїх повноважень планує і проводить військові операції, а не здійснює прийняття такого рівня рішення», — заявив він у коментарі Уніан.

Відповідаючи на запитання, чи інформували Генштаб ЗСУ про можливе завершення АТО, він зазначив, що «до такого рівня інформації у мене немає доступу. Це комунікація на рівні керівник РНБО — керівник Генштабу», — сказав Селезньов. 

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією.

Нагадаємо, що 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+