Слухати

Рішення про завершення АТО може прийняти тільки військово-політичне керівництво країни — Селезньов

13 червня 2017 - 17:57
Так прокоментував заяву Турчинова про неефективність АТО представник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов

«Рішення про завершення АТО приймають не в Генеральному штабі, є вище військово-політичне керівництво країни, яке приймає таке рішення. Генеральний штаб відповідно до своїх повноважень планує і проводить військові операції, а не здійснює прийняття такого рівня рішення», — заявив він у коментарі Уніан.

Відповідаючи на запитання, чи інформували Генштаб ЗСУ про можливе завершення АТО, він зазначив, що «до такого рівня інформації у мене немає доступу. Це комунікація на рівні керівник РНБО — керівник Генштабу», — сказав Селезньов. 

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією.

Нагадаємо, що 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+