Слухати

Троє з постраждалих гірників у важкому стані - Жебрівський

13 червня 2017 - 11:31
Вони живі, але отримали 60% опіків тіла
Троє з постраждалих гірників у важкому стані - Жебрівський / Новини на Громадському радіо

Троє з чотирьох постраждалих гірників шахти «Новодонецька» у Білозерську знаходяться у важкому стані в Краматорському опіковому центрі, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Медики надають їм необхідну допомогу. Наразі всі живі, але стан (особливо трьох) важкий – люди дістали опіки до 60 відсотків тіла. Як доповідають мені медики, необхідними ліками та доглядом шахтарі забезпечені», — додав він.

Нагадаю, ввечері 13 червня на шахті «Новодонецька» спалахнула повітряно-метанова суміш. У шахті на той час знаходилося 122 гірника, з них 29 — безпосередньо на аварійній ділянці. Четверо гірників отримали опіки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+