Слухати

У США пропонують зберігати твіти Трампа у Національному архіві

13 червня 2017 - 17:20
Відповідний законопроект подав конгресмен від демократів Майкл Квіглі назвав його «акт про covfefe»

У Конгресі США представлено законопроект, який пропонує кваліфікувати пости президента США у соціальних мережах як частину його президентських записів і таким чином зберігати їх у Національному архіві.

Такий законопроект подав конгресмен від демократів Майкл Квіглі, пише Bloomberg.

Проект документа конгресмен назвав «акт про covfefe» (Communications Over Various Feeds Electronically for Engagement Act), таким чином поглузувавши із твіта Трампа із цим незрозумілим словом, який був видалений тільки через шість годин після появи 31 травня.

Згідно з актом, пости президента США в соціальних мережах будуть кваліфікуватися як президентські записи, які згідно із законом повинні зберігатися та бути внесені до Національного архіву. Якщо законопроект буде схвалений, Трамп буде зобов’язаний зберігати всі пости в соцмережах.

Квіглі вважає, що «безвідповідальне використання Трампом його акаунта у Twitter є безпрецедентним».

«Якщо президент збирається за допомогою соціальних мереж проголосити несподівані політичні прокламації, то ці заяви мають бути задокументовані і збережені. Твіти є резонансними, і президент повинен нести відповідальність за кожен пост», – сказав конгресмен.

Як відомо, вночі 31 травня Дональд Трамп опублікував твіт: «Не зважаючи на постійне негативне covfefe у пресі». Незрозуміле слово covfefe спантеличило соцмережі, користувачі яких почали жартувати. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+